Υποχρέωση εκπόνησης ενδιάμεσης έκθεσης υλοποίησης / αποτίμησης πράξης από τους δικαιούχους των ΣΥΔ
![Εικόνα admin Εικόνα admin](https://www.socialattica.gr/sites/default/files/users/user_default_picture.png)
Σας υπενθυμίζουμε ότι στο πλαίσιο Παρακολούθησης πράξης ΣΥΔ, ο δικαιούχος πρέπει να εκπονήσει σε συνεργασία με τη διεπιστημονική του ομάδα και να δημοσιοποιήσει μία ενδιάμεση έκθεση υλοποίησης / αποτίμησης της πράξης, εντός 30 ημερών με το πέρας των 18 πρώτων μηνών υλοποίησης του φυσικού αντικειμένου.
Η παραπάνω έκθεση υποβάλλεται στην Ε.Υ.Δ.Ε.Π. Περιφέρειας Αττικής ενώ αναρτάται και στην ιστοσελίδα του δικαιούχου.